Galerie z domova

02.04.2022


Eunice

Malá Eunice pochází z krmného místa ve Smečně. Náš krmič ji spolu s Vivian a Vaiou dostal od jedné místní paní. Eunice je krásná a velmi pohodová kočička. Hravá, mazlivá a milující jídlo. Vhodná k další kočce do bytu. Venku by nejspíš díky své bezprostřednosti dlouho nepřežila.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna15.03.2022
Stáří kočky 2 roky a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

2.4.2022
Dobrý den. Posíláme pár fotek kočičky. Má se dobře, je hravá a strašně zvědavá. Ani není takové zlobidlo jak jsme čekali :)