Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Miluna

Mourinku Milunu jsme přijali z kladenské nemocnice. Patří k místní kolonii toulavek o které se tam údajně někdo stará. Kočička měla bolavé zuby a virózu. Momentálně je na hospitalizaci na veterině a poté se přesune k nám. Vzhledem k tomu, že je plachá, bude její socializace asi dlouhá. No uvidíme.

20.9.2022 – Babička Miluna nás včera bohužel opustila. Zemřela ve spánku. Do poslední chvíle byla celkem aktivní, dobře jedla a vypadalo to, že je vše na dobré cestě. Dokonce si nás získala natolik, že jsme se rozhodli nechat ji v klidu u nás dožít a nestresovat ji přesunem do nového domova. Moc nás to mrzí.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela19.09.2022
Stáří kočky 12 roků a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníNE
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...