Galerie z domova

16.10.2023

28.02.2024


Vivian

Malá Vivian pochází z krmného místa ve Smečně. Náš krmič ji spolu s Eunice a Vaiou dostal od jedné místní paní. Vivian je krásná, ale velmi opatrná kočička. Hravá a milující jídlo. Zpočátku bude potřebovat trpělivější přístup, nutno pořádně vymazlit. Vhodná k další kočce do bytu.

20.3.2023 – Vivian se nás stále straní, ale ostatní kočky vyhledává. Hodně si rozumí s Džemou, spí spolu v pelíšku. Jinak je Viv v pohodě, krásně vyrostla a miluje jídlo.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna30.07.2023
Stáří kočky 2 roky a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

28.2.2024
Dobrý den, zas po pár měsících posíláme pozdrav od Vivian! Přála bych Vám vidět jaká je z ní milá, mazlivá a společenská kočička! Je to 7 měsíců co jsme si jí od Vás brali a říkali jsme si, že je možné, že bude “nešahací” samotářka… hřeje mě u srdce, že Vám už můžu napsat, že opak je pravdou:) Doslova každý večer za námi skočí do postele a skoro celou noc tam s námi spí. Každé ráno se přijde mazlit, když přijdeme domů z práce tak nás vítá a večer u televize nám přede na klíně. Je hrozně zvědavá, takže už se chodí ukazovat i návštěvám a tím si postupně zvyká na další lidi. Má ráda jídlo a nejradši žebrá šunku! Všechno to ale vyběhá, protože je hodně akční a ráda si hraje. Opravdu je úžasná a jsme moc rádi, že jí máme. Posílám zase pár fotek:)
16.10.2023
Dobrý den, dva a půl měsíce od adopce Vivien od ní posíláme pozdrav:) Má se moc dobře a na nový domov si hezky zvyká. První měsíc jsme ji skoro vůbec neviděli, byla zalezlá a na průzkum bytu vyrážela jen v noci. Potom se to začalo velice rychle zlepšovat, líbí se jí velký byt, ve kterém může běhat a prozkoumávat různá zákoutí. Má tu spoustu hraček, někdy řádí a lítá tak, že si říkáme, že na nás přijdou sousedi:) Miluje papání a dobrůtky už si od nás bere z ruky. Večer za námi chodí jako pejsek a vyžaduje, abychom si s ní hráli. Včera s námi spala poprvé v posteli. Pohladit se zatím nenechá a raději si od nás udržuje malinký odstup, ale dělá tak velké pokroky, že věříme, že jí i to mazlení nakonec naučíme.