Galerie z domova

16.02.2021


Charlie

Maličkého Charlieho spolu se sestrami Cook, Sanders a Munday našli hodní lidé na zahradě. O maličké se postarali a přivezli k nám. Charlie je statný kocourek, šéf celé party. Stejně jako ostatní miluje jídlo a mazlení. No a taky dělá strašný nepořádek a úplně nejradši se válí v misce s jídlem. V novém domově by neměl být sám. Vhodný pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.01.2021
Stáří kočky 3 roky a 9 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

16.2.2021
Dobrý den, Posílám moc pozdravů a velké díky všem, co se starali o Charlieho, nyní Víťu žužlala. Vítek se má moc dobře, je to neskutečný mazel a plyšák❤️ S bráchou Činčánem vychází na výbornou, dokonce už se dělí o misku, když jídlo rychle zmizí 🙈 Občas si ještě k nám chodí hrát kocour Luciáš od sousedů a to je panečku legrace kopec.