Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Máší (L10)

Kočička pochází z Libčic na Vltavou. Majitelka bohužel koncem roku zemřela a tak hledáme nové domovy pro její chlupaté kamarády. Kočička je v dobré kondici, zpočátku opatrná, ale jinak  mazel. Může být v bytě, nebo v domku se zahradou na bezpečném místě. Je zvyklá na další kočky. Všechny kočičky zůstaly v původním bydlišti. Zatím se o ně stará partner zemřelé. Zájemci můžou volat přímo jemu na číslo 730 807 908.

6.4.2022 – Kočička se přestěhovala k nám. Nový domov se jí zatím nepodařilo sehnat a tak putovala k nám. U partnera zemřelé zůstane jen 7 koček. Zbytek se postupně přestěhuje k nám. Máší je krásná a dost ukecaná kočka. Je mazlivá, ale nesnáší jakoukoliv manipulaci. V náručí si ji rozhodně nikdo nepomazlí. Vhodná do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě.

20.3.2023 – Máší je v pohodě, ale názor na manipulaci zatím nezměnila. Nošení v náručí, nebo přidržení u veterináře naprosto nehrozí. V tu chvíli se stává hysterickou, řve jak na lesy a snaží se nás sežrat. Jinak je ale skvělá a pořád ukecaná.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 4 roky a 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 142022
Jméno a příjmení Částka Frekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...