Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Kuki

Kukiho spolu se sestrami jsme přijali ze Žižic, kde se na dvorku okotila toulavá kočička a už tam zůstala. Kuki je mazlivý a hodný kocourek vhodný do bytu a je zvyklý na další kočky.

9.1.2023 – Kuki nás bohužel opustil. U celé čtveřice se projevila nákaza panleukopenií a i přes včasné podání léků kocourek bohužel náhle zemřel. Ostatní vypadají již dobře a my doufáme, že budou v pořádku.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela09.01.2023
Stáří kočky 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníNE
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...