Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Džema

Malou Džemu a její sourozence porodila na jedné půdě v Hospozíně toulavá kočka. Podařilo se nám s majitelkou domu domluvit, že bude prcky krmit, aby byla alespoň nějaká šance je odchytit. Zatím se nám to povedlo pouze u téhle černé krásky. Džema je krásná kočička menší postavy. Zatím je plachá a lidem moc nevěří, tak uvidíme jestli ji jídlo a teplý pelíšek dokáží přesvědčit o tom, že člověk je vlastně docela fajn.

85.2023 – Milá Džema je u nás už víc jak rok, ale stále je opatrná a lidem zatím moc nevěří. Pravdou ovšem je, že už jsme ji několikrát u jídla pohladily a zas tak hrozné to nebylo. Tak uvidíme co ukáže čas. Jinak je kočička v pohodě a vypadá moc pěkně.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 2 roky a 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 322022
Jméno a příjmení Částka Frekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...