Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Kamil

Fešák Kamil několik let okupoval zahradu našich krmičů až do letošní zimy, kdy zmizel těsně před tím, než se ho podařilo odlovit, aby mohl jít na veterinu s nemocným uchem. Když se po měsíci objevil, byl konečně odchycen a teď je v léčení. Pan doktor mu ucho rozřízl a vyčistil, oholil silně zadredovaný kožíšek a pokud bude vše v pořádku, bude Kamil hledat nový domov. Je mazlivý, ale opatrný. Pro hlazení si sám nepřijde, ale miluje drbání na břiše. Vhodný pouze do bytu.

27.4.2022 – Kamil je po prvním očkování a hledá nový domov. Je hodný a nechá si pravidelně čistit ouško. Je sice opatrný, ale pokud bude nový majitel trpělivý, odmění se mu svou náklonností. Vhodný pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna05.12.2022
Stáří kočky 7 roků a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...