Galerie z domova

09.04.2022


Shelly

Sibiřskou kočičku Shelly jsme přijali od chovatelky, které se chov vymkl z rukou. Shelly je krásná a hodná kočka. Potřebuje dát dohromady kožíšek, který je hodně zplstnatělý. Jinak je v pořádku. Potřebuje trpělivý přístup, aby se opět začala mazlit. Má ráda jídlo a může být pouze v bytě.

30.3.2022 – Shelly má za sebou první očkování a hledá nový domov. Je hodná, mazlivá, nekonfliktní. V novém domově může být sama, nebo i s další hodnou kočkou. Kožíšek jí musel být oholen, ale zase jí doroste.  Vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.04.2022
Stáří kočky 6 roků
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

9.4.2022
Dobrý den, Moc Vás zdravíme. Shellinka je úžasná kočička. První večer byl hodně umňoukaný, ale od druhého dne se přestala schovávat v závěsech, vyskočila na škrabadlo a od té doby je tam skoro stále. Čím dál tím víc se přestává bát. Nechá se hladit, dokonce už si sama přijde pro pohlazení, na klín si sama lehnout ještě nepřišla, ale věříme, že už to dlouho trvat nebude. Krásně baští - granulky, kapsičky, masíčko. Nechá se kartáčovat, líbí se jí to, až u toho válí sudy. Na 1. fotce je při pozorování ptáčků na krmítku - hodně oblíbená činnost. Je to naše zlatíčko. Mějte se moc krásně.