Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Wickie

Sibiřskou kočičku Wickie jsme přijali od chovatelky, které se chov vymkl z rukou. Kočička je moc hodná a pokud překoná počáteční opatrnost, tak bude i mazlivá. Potřebuje trpělivý přístup, aby se opět začala mazlit. Má ráda jídlo a může být pouze v bytě.

10.6.2022 – Wickie byla po příchodu do depozita chvíli opatrná, ale brzy se začala říkat o pohlazení a po pár dnech se nechá i pochovat. Stále ještě se většinu dne schovává, ale už nás i chodí opatrně vítat. V novém domově bude potřebovat trochu času na zvyknutí. Hledáme pro ni klidnou domácnost.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna14.07.2022
Stáří kočky 3 roky a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...