Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Erin (L15)

Kočička pochází z Libčic na Vltavou. Majitelka bohužel koncem roku zemřela a tak hledáme nové domovy pro její chlupaté kamarády. Erin je v dobré kondici. Může být v bytě, nebo v domku se zahradou na bezpečném místě. Je zvyklá na další kočky, ale může být i jedináčkem. Všechny kočičky zůstaly v původním bydlišti. Zatím se o ně stará partner zemřelé. Zájemci můžou volat přímo jemu na číslo 730 807 908.

6.4.2022 – Kočička se přestěhovala k nám. Nový domov se jí zatím nepodařilo sehnat. U partnera zemřelé zůstane jen 7 koček. Zbytek se postupně přestěhoval k nám. Erin je moc pěkná, v novém domově bude potřebovat trošku času na zvykání, protože je zpočátku opatrná. Vhodná do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě. Další kočky jí nevadí.

16.11.2022 – Erin nás bohužel opustila ve spánku. Měli jsme podezření na nemocné ledviny, protože kočička vůbec nepřibírala a zhoršila se jí srst. Na objednané krevní testy jsme již nestihli zajet. Je nám to moc líto. Erin byla sice plachá, ale poměrně klidná kočka, která zbytečně nepanikařila když jsme byli v její blízkosti. Bude nám chybět


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela16.11.2022
Stáří kočky 3 roky a 7 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...