Galerie z domova

01.03.2023


Wilson

Sibiřského kocourka Wilsona jsme přijali od chovatelky, které se chov vymkl z rukou. Kocourek je moc hodný, ale bude potřebovat trpělivý přístup, aby se opět osmělil a začal mazlit. Vhodný pouze do bytu. Možno i k dalším kočkám.

10.6.2022 – Wilson je po přesunu do depozita stále hodně opatrný. Když jsme v místnosti, schovává se a je schopný nehnout se několik hodin. Ani se nenají. Pohladit se nechá, ale je vidět, že se bojí. Budeme se snažit pomalu ho zbavit strachu, aby byl více v klidu a třeba se i začal mazlit. S ostatními kočkami vychází skvěle.

8.12.2022 – Wilson se k nám bohužel vrací. V novém domově po několika měsících začal být agresivní na domácí kočku, a občas i na majitele. Ti udělali všechno možné, aby se situace srovnala, ale nepomohlo to. Myslíme si, že bude potřebovat spíše domácnost, kde bude jedináček. Bohužel je stále plachý a bude oříšek zkusit ho přesvědčit, že se nemusí bát.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna26.02.2023
Stáří kočky 5 roků
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...