Galerie z domova

06.06.2022


Uragánka

Jednookou Uragánku jsme přijali ze zrušeného chovu, který se chovatelce vymkl z rukou. Kočička je krásná, ale plachá a lidi moc nemusí. Je zvyklá na další kočky. Kožíšek měla hodně zadredovaný, proto jí musel být oholen. Je vhodná pouze do bytu.

20.5.2022 – Uragánku jsme přesunuli do pražského depozita, kde se ihned ukázalo, že čas strávený vymazlováním kočičky v karanténě se hodně vyplatil. Čekali jsme, že Uragánka se bude hodně bát a několik dní ji neuvidíme, ale překvapila nás. Stačila chvíle a po krátkém „ukecávání“ a jemném hlazení se Uragánka začala rozvalovat na pelíšku a k mazlení nastavovala střídavě hlavu a zádíčka. Po další chvilce začala příst, ducat hlavou a šla se podívat, co dobrého jsme jí jsme připravili k večeři. Po pár hodinách již vzorně použila toaletu, našla si myšku na hraní a tu a tam na nás mňoukne. Prostě překvapení měsíce, ze kterého máme velkou radost. I kožíšek už jí hezky dorůstá a je čím dál krásnější. Pro Uragánku hledáme domov v klidnější domácnosti, může být jak sama, tak s jinými zvířaty.

3.6.2022 – Uragánka už s námi spí v posteli a o pozornost si říká tichým pomňoukáváním. Je prostě zlatá. Před návštěvami se ještě zpočátku trochu schovává, ale po chvíli jí zvědavost nedá a začne se producírovat kolem.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna06.06.2022
Stáří kočky 5 roků a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...