Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Čertík (L13)

Kocourek pochází z Libčic na Vltavou. Majitelka bohužel koncem roku zemřela a tak hledáme nové domovy pro její chlupaté kamarády. Kocour je v dobré kondici a je to mazel. Může být v bytě, nebo v domku se zahradou na bezpečném místě. Je zvyklý na další kočky, ale může být i jedináčkem. Všechny kočičky zůstaly v původním bydlišti. Zatím se o ně stará partner zemřelé. Zájemci můžou volat přímo jemu na číslo 730 807 908.

6.4.2022 – Kocourek se přestěhoval k nám. Nový domov se mu zatím nepodařilo sehnat. U partnera zemřelé zůstane jen 7 koček. Zbytek se postupně přestěhuje k nám. Čertík je poměrně pěkně stavěný kocour.  V novém domově bude potřebovat trošku času na zvykání, protože je zpočátku opatrný. Vhodný do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě. Další kočky mu nevadí.

20.3.2023 – Čertík je stále opatrný, ale aspoň už v naší přítomnosti vyleze z úkrytu. Je to krásný a velký kocour, který by potřeboval svůj domov a hodného majitele, který mu dá dostatek času na zvyknutí. Věříme, že bude mazel.

12.4.2023 – Čertík se pochlapil a včera se nechal poprvé pohladit. Zatím je opatrný, ale teď už opravdu věříme, že z něho bude mazel.

18.9.2023 – Čertík nám začal hubnout a přestal jíst. Krevní testy ukázaly nemocné ledviny. Kocourek strávil pár dnů na veterině na infuzích a teď už je zase zpátky. Naštěstí dietu dobře přijímá a má velkou chuť k jídlu. Tak snad mu to vydrží a ještě několik let s námi zůstane. Navíc se osmělil a mazlí se jako starý mazák.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumBó a Pa
StavNašli domov
Kočka byla umístěna18.02.2024
Stáří kočky 5 roků a 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...