Galerie z domova

20.11.2023

27.04.2024


Nýva (L1)

Kočička pochází z Libčic na Vltavou. Majitelka bohužel koncem roku zemřela a tak hledáme nové domovy pro její chlupaté kamarády. Nýva je v dobré kondici. Může být v bytě, nebo v domku se zahradou na bezpečném místě. Je zvyklá na další kočky, ale může být i jedináčkem. Všechny kočičky zůstaly v původním bydlišti. Zatím se o ně stará partner zemřelé. Zájemci můžou volat přímo jemu na číslo 730 807 908.

6.4.2022 – Kočička se přestěhovala k nám. Nový domov se jí zatím nepodařilo sehnat. U partnera zemřelé zůstane jen 7 koček. Zbytek se postupně přestěhoval k nám. Nýva je moc pěkná, v novém domově bude potřebovat čas na zvykání, protože je opatrná. Vhodná do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě. Další kočky jí nevadí.

20.3.2023 – Nýva je i po roce bohužel stále neviditelná. Mrzí nás to, protože je to krásná kočka která by si zasloužila svůj domov.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.11.2023
Stáří kočky 5 roků a 1 měsíc
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...