Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Sammy

Kocourka Sammyho našel všímavý nálezce na autobusovém nádraží v Kladně. Sammy pobíhal mezi autobusy a ostatní lidé si ho nevšímali. Kocourek je mazlivý a má rád jídlo. Momentálně je na hospitalizaci u naší veterinářky, protože naše karanténa je plná. Sammy je vhodný do bytu.

27. 11. 2021 Sammy se přestěhoval do pražského depozita. Je to obrovský mazel, který miluje lidi bez rozdílu. Nebojí se ničeho, všechno ho zajímá a pořád by se mazlil. Jediné, co ho trochu vyvádí z míry, je další kočka v depozitu. Uvidíme, jestli si na ni zvykne nebo jestli z něj roste kočičí jedináček. Sammy je vhodný i k menším dětem, protože se sebou nechá dělat téměř vše.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.12.2021
Stáří kočky 2 roky a 11 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...