Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Kubíček II.

Zrzavý Kubíček pochází z Mostu od domova pro seniory. Spolu s ním se tam pohybovala i kočka Leontýnka. Oba k nám přivezla slečna, která tam kočičky chodí krmit. A protože se blíží zima a tahle dvojka už není zrovna mladá,  putovali k nám. Kubíček je plachý a potřebuje trpělivý a klidný přístup. Je čistotný a má rád jídlo. Sice mu musela paní doktorka vytrhat nějaké zuby, ale to mu nevadí a spokojeně baští jak mokrou stravu, tak granule. V novém domově by měl být spíše kočkou domácí. Krevní testy ukázaly chycené ledviny, takže je potřeba dávat ledvinovou dietu.

11.3.2022 – Kubíček se krásně spravil, má nádherný kožich a nabral skoro 2 kila. Bohužel rozhodně nedělá čest svému milému jménu. Stále je plachý a lidi opravdu nemusí. Je vhodný do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě. Dobré by bylo kdyby mohl zůstat s Leontýnkou.

20.3.2023 – Kubíček je stále opatrný, ale když se podává jídlo, tak je ochotný nechat se i pohladit. Vzhledem k tomu, že je to ale pěkný Jidáš, musíme být opatrní a hladit jen když se nedívá. Když selžeme, odmění nás šavlovým tancem. Tlapky má i přes svůj věk velmi rychlé a se 100% přesností.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 12 roků a 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 892021
Jméno a příjmení Částka Frekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...