Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Mugi

Malého Mugiho našli v obci Hobšovice – Skury před domem nálezci, kteří se právě vrátili z dovolené. Kocourek se snažil odplazit, ale naštěstí se jim ho povedlo chytit a přivézt k nám. Veterinární vyšetření bohužel ukázalo střelné zranění, kdy diabolka uvízla v páteřním kanálu. Kocourka čeká tedy další vyšetření, příp. operace a následné rehabilitace a fyzioterapie. Jinak je mazlivý a jí dobře.

14.9.2022 – Bohužel u Muginka se projevilo krvácení do dutiny břišní. Pravděpodobně byla příčinou trhlina v játrech nebo slezině. Je nám to moc líto, ale museli jsme ho nechat odejít.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela14.09.2022
Stáří kočky 4 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníNE
OdčerveníNE

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...