Galerie z domova

10.03.2024


Jasánek

Jasánek byl nalezen v lese mezi Slatinou a Blevicemi. Doslova se přihnal k naší kolegyni, která si vyšla na houby, a už se od ní nehnul. Kocourek je moc hodný, mazlivý a nebyl zanedbaný. Je možné, že se jen někomu ztratil.

12.5.2023 – Jasánek na začátku března začal hubnout, v břišní dutině se objevila tekutina a veterinář po různých vyšetřeních vyslovil podezření na FIP. Tu nakonec potvrdil i krevní test. Momentálně je Jasánek v léčbě, zvládá každodenní injekce a zatím to vypadá nadějně.

11.9.2023 – Jasánek je po léčbě a zatím vypadá dobře. Je spokojený, mazlivý a misku s jídlem bere útokem.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna10.03.2024
Stáří kočky 2 roky a 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...