Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Máňa

Kočku Máňu jsme přijali od starších manželů. Kočička se jim nastěhovala na dvůr, kde následně i porodila 2 prcky (Mário a Majda). Bohužel si začala nárokovat teritorium a těžce napadala kočičku majitelů. Musela se proto i s koťaty přestěhovat k nám. K lidem je vstřícná, ale ostatní kočky opravdu nemusí. Vhodná do bytu jako solitér.

8.12.2022 – Máňa byla v půlce listopadu vypuštěna do náhradní lokality (zahrada depozita) a musíme říci, že to byl dobrý tah. Kočička si krásně zvykla a depozitní tetu doprovází při pochůzkách po pozemku. Ostatní kočky respektuje pokud se nepřiblíží moc blízko.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna15.11.2022
Stáří kočky 3 roky a 7 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...