Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Moya – kočičí babička

Kočičku Moyu jsme přijali z odchytového místa ve Velkých Přílepech. Objevila se tam poprvé a potřebovala veterinární péči. Na zádech měla velký prasklý absces, který musel pan doktor odoperovat. Přiklání se i k možnosti, že se jednalo o prasklý novotvar. Bohužel už to nešlo moc poznat, protože šlo o starší záležitost a Moya už měla na krku velkou kapsu. Tak jen doufáme, že se nejednalo o nic zhoubného a kočička bude v pořádku. Moya je moc hodná kočka a manipulaci snáší dobře. Věk odhadujeme na cca 12 a více let. Má jen špičáky a je hodně hubená. Doufáme, že se u nás dá dohromady a podaří se nám pro ni najít dobrý domov.

5.2.2024 – Moya má za sebou očkování a bude hledat nový domov. Měla by být v klidné domácnosti bez možnosti chodit ven. Je hodná a má ráda svůj klid. Potřebuje trošku dokrmit a ještě jí maličko trápí pooperační jizva.

9.3.2024 – Moyu jsme převezli do pražského depozita. Dle očekávání ihned po příjezdu vylezla z přpravky a začala se mazlit a spokojeně příst. Dala si granule a kapsičku a šla na obhlídku nového bydlení. Je klidná a pohodová, chodí se mazlit, občas si nás mňouknutím zavolá a vyžádá si hlazení.

25.3.2024 – Moya je už starší dáma a většinu dne prospí. Je ideální pro někoho, kdo shání klidnou kočku, která mu nebude demolovat domácnost. Nebude jí ani vadit, když budete celý den v práci. Dožene to tím, že si vedle vás v noci lehne do postele, pokud ji necháte.

Pro Moyu hledáme domov na dožití. Sice nejeví známky zdravotních potíží, ale věk na ní už je vidět. Původně odhadovaných 12 let po nějaké době pozorování zvyšujeme spíše na 15 let. Moya je křehká, chodí rozvážne, neskáče do velkých výšek, má ráda svůj klid. Je to mazlivá a kontaktní kočka, chodí si pro pohlazení a spokojeně pak přede. Moc bychom jí přáli někoho, s kým si navzájem budou dělat společnost. Vyhovovala by jí spíše klidná domácnost. Nehledáte klidnou společnici, která bude vděčná za pohlazení?


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumMinidepozita
StavV dočasné péči
Stáří kočky 14 roků a 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...