Galerie z domova

15.02.2024

03.03.2024


Frankie

Frankieho přinesli na veterinu „majitelé“, kterým se na zahradu před půl rokem přitoulal. Kocoura přinesli s tím, že má zlomenou nohu. Rtg zlomeninu nepotvrdil a jak paní veterinářka zjistila, měl Frankie na tlapce dost ošklivý absces. Nohu ošetřila, píchla atb s tím, že kocour může jít domů. To ovšem majitelé už nechtěli a milému Frankiemu hrozilo uspání. Naštěstí naše paní doktorka na takové věci neslyší a tak jí kocour zůstal na veterině. Nyní je Frankie už u nás a je naprosto super. Obří černý fešák, mazel a vítač plných misek. Vyfotit se moc nedá. Mazlí se i se vzduchem a je hodně zvědavý. Vhodný do bytu.

15.1.2024 – Frankie nás trochu potrápil. Měl silný zánět v uších a tak došlo na pana doktora. Ten mu uši krásně vyčistil a aplikoval lék, který mu rychle pomohl. Frankie už je zase v pořádku a pro jistotu začal v boxu metat kotrmelce. Asi si chce svou vstřícnou povahou pojistit, že ho nikomu nedáme.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna11.02.2024
Stáří kočky 2 roky a 9 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...