Galerie z domova

17.03.2024


Crash

Kocourka Crashe sebrali hodní nálezci na silnici a odvezli ho na veterinu, kde mu zaplatili i ošetření. Kocourek byl silně podchlazený a bylo vidět, že se potkal s autem. Naštěstí rtg vyloučil zlomeniny, a tak Crash přežil srážku „jen“ s otřesem mozku. Kocourek potřebuje pořádně vykrmit a také vymazlit. Zatím se nás trochu bojí. Vhodný pouze do bytu.

15.1.2024 – Z Crashe roste krásný kocour. Dobře jí, tak se mu podařilo nabrat 0,5 kila a pěkně se zaoblit. Kožíšek už je také v pořádku. Není plašan, ale pro pohlazení si ho musíme přitáhnout v pelíšku k sobě. Miluje hlazení, vrní a nastavuje bříško. Je pořád trochu bojácný a potřebuje trpělivého majitele který mu dá dostatek času a pozornosti.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna25.02.2024
Stáří kočky 1 rok
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

17.3.2024
Po týdnu začal spát v posteli. A protože začal škrábat úplně všechno, včetně podlahy, dostali s číčou nové škrabadlo a více hraček. Je to šídlo, ale jinak zlatíčko.