Galerie z domova

25.11.2022


Monica

Monica pochází z krmného místa ve Smečně. Krmič našel v lese krabici s koťaty a tak jich několik putovalo po čase k nám. Monica je hravá a docela si už na lidi zvykla. Má ráda jídlo a v novém domově by měla mít nějakého zvířecího kamaráda.

6.11.2022 – Monicu jsme přesunuli do pražského depozita, kde se po dvou dnech rozkoukávání začala mazlit jako o život. O mazlení si říká roztomilým mňoukáním a ráda se chová v náručí. V depozitu je s mladší kamarádkou Beech, se kterou si skvěle rozumí a spí s ní v pelíšku. Pokud zvažujete dvě koťata, můžeme tuto dvojku vřele dporučit.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna11.11.2022
Stáří kočky 11 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

25.11.2022
Dobrý deň, píšem Vám, lebo by som Vám chcela povedať, že s Monicou nám to ide veľmi dobre, kúpila som jej pár hračiek a vecí, z ktorých je úplne nadšená. Taktiež sa už tak nebojí iných ľudí, keď som s ňou. Niekedy mi dovolí vziať ju na ruky a keď som v škole, tak mi nespraví v izbe žiaden neporiadok.