Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Chandler

Chandler pochází z krmného místa ve Smečně. Krmič našel v lese krabici s koťaty a tak jich několik putovalo k nám. Kocourek je mazel a má rád kotěcí hry. Má rád jídlo a v novém domově by měl mít nějakého zvířecího kamaráda.

22.11.2022 Chandlerovi chvíli trvalo než se v depozitu rozkoukal, ale jakmile zjistil co a jak, je z něj veliký mazel. A to doslova, už se blíží ke 4 kilům. Rád se nechá pochovat a samozřejmě si i rád hraje s kočičímu kamarády. Je zvyklý i na psa.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna26.11.2022
Stáří kočky 11 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...