Galerie z domova

04.09.2022

25.09.2022

19.10.2022


Fine

Fine pochází z krmeného místa ve Smečně. Pan Jaroslav který se tu o toulavky stará, našel v lese krabici plnou koťat. Fine je mazlivá a hodná kočička. Trochu jí zlobí pravá zadní noha, na které má špatně srostlou starou zlomeninu. V budoucnu ji možná čeká amputace. Uvidíme jak se bude pohybovat ve volném prostředí až opustí karanténu. Vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna03.09.2022
Stáří kočky 11 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

19.10.2022
Ahoj teto Aleno, dnes mě to mimořádně sluší. Už jsem skoro dorostla mojí náhradní maminku Jeddy, krásně si spolu rozumíme a je nám spolu moc hezky. Posílám pár fotek a pozdrav ze Zvoleněvesi.
25.9.2022
Dobrý večer paní Nováková, alias teto Aleno Chci Vám jen napsat, že kočička Fine krásně prospívá, už má odbyte i druhé očkování. No a s domorodkyní Jeddy je velká kámoška, nebo spíš jsou jako maminka a dcera. Adaptace proběhla hladce, jen je ještě trochu plachá, nechce se moc nechat hladit. Ale řádí pěkně a po zraněné pravé zadní nožce už není ani památky. Ani nekulhá. Je to pořádně živé a zvědavé koťátko. Takže děkujeme za ní.