Galerie z domova

25.09.2022


Matty (L11)

Kocourek pochází z Libčic na Vltavou. Majitelka bohužel koncem roku zemřela a tak hledáme nové domovy pro její chlupaté kamarády. Kocour je v dobré kondici. Může být v bytě, nebo v domku se zahradou na bezpečném místě. Je zvyklý na další kočky, ale může být i jedináčkem. Všechny kočičky zůstaly v původním bydlišti. Zatím se o ně stará partner zemřelé. Zájemci můžou volat přímo jemu na číslo 730 807 908.

6.4.2022 – Kocourek se přestěhoval k nám. Nový domov se mu zatím nepodařilo sehnat. U partnera zemřelé zůstane jen 7 koček. Zbytek se postupně přestěhuje k nám. Matty je moc pěkný kocour, v novém domově bude potřebovat trošku času na zvykání, protože je zpočátku opatrný. Vhodný do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě. Další kočky mu nevadí.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna25.09.2022
Stáří kočky 3 roky a 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

2.10.2022
Dobry nedělní podvečer. Minuly týden jsme si vzaly do pece černého kocoura Mattyho. Po týdnu dle našeho názoru dělá velké pokroky, když jsme se dozvěděly, čím vším si kocour prošel. Po 2 dnech začal chodit na záchod, pit a žrát, 4. den pochopil, kde má pelíšek a že mu neublížíme, 6. den začal večer v pelíšku po pohlazeni na hlavičce dokonce i vrnět... Fotit ho nechci, mám dojem, že by se mohl polekat, ale tak za 14 dnu zkusím kocoura vyfotit. Preji Vam a vasim kockam stesti.