Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Kendy

Kocourek byl odchycen na zahradě v Hospozíně, kam se nastěhoval v zimě se 3 sourozenci a odmítal odejít. Kendy je plachý a lidi moc nemusí. Jediná chvíle kdy je aspoň trochu toleruje, je když se nese jídlo. Vhodný i k domku se zahradou na bezpečném místě.

25.4.2022 – Kendy týden po kastraci přestal jíst a bylo na něm vidět, že mu není dobře.  Krevní testy ukázaly na jaterní selhání a velmi nízké hodnoty bílých krvinek. Paní doktorka si ho nechala na hospitalizaci s podezřením na FIP.  Infuze ani atb zatím nepomohly. Vypadá to, že budeme muset Kendyho nechat odejít.

27.4.2022 – Dnes byl Kendy bohužel uspán. Pitva prokázala výrazné změny na játrech.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Stáří kočky 2 roky a 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníNE
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...