Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Ládínek

Mramorovaný Ládínek patří k partě šesti dalších koček odchycených na farmě ve Velkých Přílepech. Koček je tam hodně a kontrolám z hygieny se to nelíbí. Ládínek je zatím plachý a my doufáme, že se nám ho podaří vymazlit. Vhodný do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě.

30.11.2022 – Z Ládínka se stal velký mazel. Miluje dobré jídlo a klid. V novém domově může být i sám. Zpočátku bude nejspíš opatrný, ale jakmile si zvykne, bude opět mazlivý.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna29.03.2024
Stáří kočky 6 roků a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...