Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Pepa

Kouřový Pepa patří k partě šesti dalších koček odchycených na farmě ve Velkých Přílepech. Koček je tam hodně a kontrolám z hygieny se to nelíbí. Pepa je starší kocour bez zubů, bohužel zatím plachý a my doufáme, že se nám ho podaří vymazlit. Vhodný do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě.

24.11.2022 – Plachý Pepa nás bohužel dnes nečekaně opustil. Nyní čekáme na výsledky pitvy, protože do poslední chvíle byl kocourek v pořádku a i přes svůj věk nejevil žádné známky onemocnění. Moc nás to mrzí. I když byl Pepa plachý, přesto to byl spokojený kocour, který miloval dobré jídlo a své kočičí kamarády.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela24.11.2022
Stáří kočky 11 roků a 5 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...