Galerie z domova

23.06.2022

17.01.2024


Lukáš

Kocour Lukáš pochází ze zahrádek v Kralupech nad Vltavou. Několik let se tam o něj starali naši dobrovolníci Alice a Pepa. Kocourka se jim podařilo vymazlit a teď tenhle fešák hledá nový domov. Nejlépe v bytě bez možnosti přístupu ven. Má jemný kožich, který vyžaduje pravidelné česání. Lukáš je mazlivý, čistotný a má rád jídlo.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna22.11.2021
Stáří kočky 9 roků a 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

17.1.2024
Dobrý den, ozýváme se opět po delší době s Lukáškem. Je stále obrovský mazel a dokonce i starší bráška. Přestěhovali jsme se společně k příteli, který má jorkšíra a tak spolu vymýšlejí, co by provedli za lumpárny. No a aby toho nebylo málo, tak k nám přibyl i náš syn a tak se z Lukáše stala chůva a osobní bodyguard na plný úvazek.
23.6.2022
Dobrý den, už delší dobu jsem se Vám neozvala s informacemi ohledně Lukáška. Lukášek je obrovský mazel. Opravdu mě až překvapil svým chováním na to, že je to už starší kocourek. Už jsem se s několika kočkami a kocourky v životě setkala, ale to jaký je mazel mě velice překvapilo vzhledem k tomu, že ze začátku si držel odstup. Teď mě nenechá v podstatě ani minutu o samotě a všude je se mnou. Při vaření sleduje co se děje ze židle, v koupelně je taky skvělý asistent a úplně nejraději se mnou kouká v posteli na filmy. Usíná mi v náruči při drbkání na bříšku. Krásně papá a po zdravotní stránce je všechno v pořádku. Hraček má spoustu, ale nejraději mi nosí gumičky do vlasů a kolikrát i moje ponožky.