Galerie z domova

23.06.2022


Lukáš

Kocour Lukáš pochází ze zahrádek v Kralupech nad Vltavou. Několik let se tam o něj starali naši dobrovolníci Alice a Pepa. Kocourka se jim podařilo vymazlit a teď tenhle fešák hledá nový domov. Nejlépe v bytě bez možnosti přístupu ven. Má jemný kožich, který vyžaduje pravidelné česání. Lukáš je mazlivý, čistotný a má rád jídlo.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna22.11.2021
Stáří kočky 8 roků a 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

23.6.2022
Dobrý den, už delší dobu jsem se Vám neozvala s informacemi ohledně Lukáška. Lukášek je obrovský mazel. Opravdu mě až překvapil svým chováním na to, že je to už starší kocourek. Už jsem se s několika kočkami a kocourky v životě setkala, ale to jaký je mazel mě velice překvapilo vzhledem k tomu, že ze začátku si držel odstup. Teď mě nenechá v podstatě ani minutu o samotě a všude je se mnou. Při vaření sleduje co se děje ze židle, v koupelně je taky skvělý asistent a úplně nejraději se mnou kouká v posteli na filmy. Usíná mi v náruči při drbkání na bříšku. Krásně papá a po zdravotní stránce je všechno v pořádku. Hraček má spoustu, ale nejraději mi nosí gumičky do vlasů a kolikrát i moje ponožky.