Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Joey

Joey pochází z krmného místa ve Smečně. Krmič našel v lese krabici s koťaty a tak jich několik putovalo k nám. Kocourek je opatrný mazel a má rád kotěcí hry. Má rád jídlo a v novém domově by měl mít nějakého zvířecího kamaráda.

22.11.2022 Dalo by se říct, že Joey se v novém depozitu rychleji zabydlet už asi nemohl. Jakmile opustil přepravku, celý byt mu patří a byl by nejradši, kdyby se depozitní teta mohla věnovat jen jemu. Hrozně rád se mazlí a chová a samozřejmě si taky hraje s kočičími kamarády. Energie má opravdu na rozdávání, takže slabší povahy by mohl převálcovat.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna20.12.2022
Stáří kočky 2 roky a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...