Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Beruška

Drobnou mourinku přivezla paní, která ji už několik měsíců venku krmila. Kočičku odchytila kvůli její špatné srsti a odvezla ji na veterinu, kde Berušku vykastrovali a udělali potřebná veterinární vyšetření včetně naočkování proti plísním a odběru vzorku srsti na analýzu. Po tom všem však byla kočička velmi vystresovaná a přestala jíst. Putovala tedy na hospitalizaci na kapačky. Momentálně je u nás v karanténě a my doufáme, že se dá brzy dohromady, podaří se nám ji vymazlit a najít pro ni vhodný domov.

2.6.2021 – Beruška je kompletně očkovaná a hledá nový domov. Bohužel je stále plachá. Nový majitel by měl mít velkou dávku trpělivosti. Hodí se i do bytu, kde by to pro ni bylo lepší. Kožíšek ještě pořád nemá 100%.

4.4.2022 – Berušku jsme včera poprvé pohladili. Při rozdávání pamlsků si přišla až k ruce a nechala se pohladit. Máme radost, ale je nám jasné, že to bude ještě chvilku trvat. Ale aspoň už má kočička krásný kožíšek a vypadá moc pěkně.

26.4.2022 – Kočička dělá velké pokroky. Pokud zrovna nespí v pelíšku a my jsme ve voliéře, přijde při rozdávání pamlsků a ráda se nechá pohladit. Beruška je moc hezká a milá kočka. Vhodná pouze do bytu. Možno i jako solitérka.

20.3.2023 – Beruška je naše srdcovka. Už si na nás zvykla a ráda se nechá pohladit. Je to taková malá kulička, která má ráda další kočky, ale není na nich závislá. Prostě klidná a pohodová kočka.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 9 roků
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 72021
Jméno a příjmení Částka Frekvence
Anna Rita Costa 500,- Kč Jednorázově


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...