Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Respík

Respíka jsme přijali z areálu jedné firmy, protože ho v původní lokalitě ohrožoval jeden ze zaměstnanců, který kočky očividně nemá rád. Neustále ty místní napadal, a tak nebylo zbytí a Respík putoval k nám (spolu s kamarádkou Rouškou). Kocour je bohužel FeLV pozitivní a tak u nás nejspíš stráví zbytek života. Zatím je poloplachý, ale není agresivní. Doufáme, že se nám ho podaří aspoň vymazlit. V novém domově musí být kočičím jedináčkem nebo s dalšími pozitivními kočkami, aby nenakazil kočku zdravou. Z toho důvodu také nemůže chodit ven a musí být čistě bytový kocour.

19.4.2024 – Respík je stále poloplachý a naši pozornost nese občas nelibě. Jinak  je v pořádku a v partě stejně nemocných kamarádů se rozhodně nenudí.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 5 roků a 11 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 62021
Jméno a příjmení Částka Frekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...