Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Maxine

Maxine byla odchycena v areálu jedné velké kralupské firmy, kde nesmí kočky být. Bohužel je jich tam několik desítek a vykastrované se tam nesmějí vracet. Jenže neustále rodící kočky přilévají jen olej do ohně a zaměstnanci společnosti mají pod pokutou zákaz kočky krmit. Takže, aby se nerodily další kočky, jsme nuceni jednou za čas některé dospělé odchytit a umístit u nás. Proto se k nám dostávají i takové, které si na život v útulku nikdy nezvyknou a lidi si nezamilují. My jen doufáme, že Maxine nebude jednou z nich. Zatím je hodně plachá a bude potřeba velké trpělivosti, aby se ji podařilo vymazlit.

22.5.2020 – Na přístupu Maxine k lidem se bohužel zatím nic nezměnilo. Pouze si na lidi zvykla tak, že už tolik nesyčí. Zvykla si na pravidelné krmení a úklid a zbytečně se nestresuje, když někdo vstoupí do místnosti, kde žije s dalšími pekelnými kočkami (Set, Sechmet, Hell). Pokud se vůbec někdy podaří kočku ochočit, dá to ještě hodně práce. :(


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavKočky ve frontě
Stáří kočky 3 roky a 7 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníNE
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...