Galerie z domova
Ginger

Maličká Ginger přišla spolu s ostatními prcky od drážního domku ve Zvoleněvsi. Trošku ji trápil oční zánět, ale už je v pořádku a užívá si kotěcího života. Je hravá a mazlivá. V novém domově by neměla být sama.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna27.01.2019
Stáří kočky 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

23.5.2019
Dobrý den, zasílám pár fotek našich holčiček. Obě se mají moc dobře a užívají si domova. Nelinka se naučila aportovat hračky, takže je o zábavu postaráno. Musíme jí pořád něco házet a ona to s radostí hned přinese zpátky. Všichni moc zdravíme, ať se Vám i kočičkám daří.
3.2.2019
Dobrý večer, Ginger se v novém domově jmenuje Nela :-) Nelča se u nás hned zabydlela, je to mazel a neustále si chce hrát. Bedřiška ze začátku trochu bručela, ale už si na nového člena rodiny zvykla. Brzy Vám pošleme nové fotky, mějte se moc hezky.