Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Thor

Kocourek byl nalezen zapadlý ve stavebním materiálu na zahradě v Libkovicích pod Řípem. Nálezci neváhali a Thora ihned odvezli na veterinu. Kocourek má nemocné oči a poruchu motoriky. Jinak se zdá být v pořádku. Je velmi mazlivý a miluje jídlo.

22.6.2022 – Thor má za sebou vyšetření oftalmologem. Bohužel oči jsou nenávratně poškozené herpesem. Dostal kapky do očí a atb aby se trošku zmátořil a oči se zaléčily. Kocourek je jinak v pohodě a řádí za dva. Navíc miluje mazlení a náležitě si ho užívá.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavKočky ve frontě, Naši nemocní
Stáří kočky 1 rok a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníNE
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...