Galerie z domova

14.10.2022


Agi

Agiho jsme přijali z areálu ProLogis u D8. Chodil tam několik týdnů a hodní lidé mu dávali jídlo. Když omarodil, zavolali nám a tak Agi putoval k nám. Momentálně má po prvním očkování a hledá nový domov. Kocourek je hodný, miluje všechno a všechny. Nemá problém s kočkami ani se psy. Miluje jídlo. Vhodný spíše do bytu. Se svojí přátelskou povahou by měl venku problémy.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.09.2022
Stáří kočky 8 roků a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

14.10.2022
Dobrý den, vypadá to, že Agi se tu už zabydlel. Zapojil se do dopoledního cvičení a našel si svoje místa na spaní. Stále mu chutná. Přibral půl kila. Takže vše v pořádku. Mějte se pěkně.