Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Ross

Ross pochází z krmného místa ve Smečně. Krmič našel v lese krabici s koťaty a tak jich několik putovalo k nám. Kocourek je opatrný mazel a má rád kotěcí hry. Má rád jídlo a v novém domově by měl mít nějakého zvířecího kamaráda.

22.11.2022 V depozitu si zatím Ross lidí nevšímá. Trvalo mu než zvládl prozkoumat celý byt, ale teď už se tu s ostatními prohání za hračkami. Z lidí zatím moc nadšený není, i když postupně sbírá odvahu a je zvědavější a zvědavější.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna26.02.2023
Stáří kočky 1 rok a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...