Galerie z domova

24.09.2022


Rachel

Rachel byla nalezena spolu se sourozenci v krabici v lese ve Smečně. Je mazlivá a zvyklá na další kočky.  V novém domově uvítá zvířecího kamaráda.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna17.09.2022
Stáří kočky 11 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

24.9.2022
Dobrý den, posílám hlášení po týdnu. Rachel se má k světu, je to snad nejmazlivější kočka ze všech co jsme kdy měli. Dobře ji, hraje si (hlavně v noci tedy), už si dobře zvykla u nás. Děkuji! Další fotky za měsíc.