Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Ró byl odebrán nesvéprávnému majiteli spolu s dalšími šesti kočkami z důvodu stěhování. I přes špatné hygienické podmínky jsou všechny kočky socializované a relativně zdravé. Potřebují pořádně vykrmit a dát dohromady kožíšky.

26.5.2019 – Kocourek Ró přestal jíst a protože se u ostatních koček prokázala Panleukopenie, byla celá pětka hospitalizována na veterinární klinice v Praze. Doufáme, že jim včasná léčba pomůže a všichni tuhle pohromu přežijí bez větší újmy.

4.6.2019 – Kocourek Ró je od včerejšího večera zpět z hospitalizace a daří se mu dobře. Chuť k jídlu mu nechybí a vředy v tlamce se mu pěkně vyhojily. Tak snad už má to nejhorší za sebou.

22.5.2020 – Ró a ostatní byli přemístěni k naší dočaskářce Daniele. Kocour si v novém místě dobře zvykl a celá šťastná pětka (Alfa, Beta, Gama, Tau) je spokojená, mazlivá a bez zdravotních komplikací. Stále pro ně hledáme nový domov. Všichni jsou již kompletně očkováni a jediný jejich hendikep je tedy FELV pozitivita, což znamená nemožnost chodit ven a domácnost bez dalších koček (popř. jen s dalšími pozitivními).

20.6.2022 – Kocourek Ró nás bohužel nečekaně opustil. Zemřel cestou na veterinu. Poslední týden se léčil z virozy a nic nenasvědčovalo tomu, že se jedná o něco jiného. Čekáme na výsledky pitvy. Je nám to moc líto.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela17.06.2022
Stáří kočky 5 roků a 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...