Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Grimm

Bílozrzavého Grimma našli hodní nálezci nedaleko bydliště. Kocourovi byla ihned poskytnuta veterinární péče, protože ho pravděpodobně srazilo auto. Nálezci se o něj starají, dokud se neuvolní místo v naší karanténě. Grimm má za sebou operaci levého oka a ošetření ran na hlavě. Je stále v léčení, potřebuje pořádně vykrmit a po ukončení rekonvalescence bude hledat nový domov.

12.6.2019 – Grimm je už u nás a čeká na nového majitele. Po operaci se dal dohromady a je to krásný kocour. Nebojí se ani velkých psů a má rád ostatní kočky. U lidí se zatím necítí moc dobře. Nejspíš s nimi nemá dobré zkušenosti. Nechá se pohladit, ale není uvolněný a moc si to neužívá. Je vhodný do bytu, venku by vzhledem ke své nebojácnosti brzo špatně skončil. Je čistotný a vhodný jako kamarád k další kočce.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna08.08.2019
Stáří kočky 6 roků a 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...