Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Patty

Želvovinová kočička Patty pochází z Holubic, kde několik let spokojeně žila coby venkovní, ovšem hodnou krmičkou hlídaná kočka. V současné době se v Holubicích hodně staví a kočky jsou hodně stresované množstvím aut a hluku, proto se přesunula k nám. Zatím je bojácná a moc ráda nás nevidí. Je dobře stavěná a čistotná.

14.5.2017 – Přišla o svoje klidné útočiště v karanténě a po malinkých krůčcích v depozitu nachází zas důvěru v lidi. Zpočátku jsme z ní viděli pouze oči svítící z hloubky pelíšku, tajně jí sledovali fotopastí, abychom zjistili jak je její strach veliký. Tím jsme zjistili, že pod rouškou noci si v apartmá vegetí docela kočkově a přestali mít o ni strach, že se trápí více než zdrávo a že cesta k ní nebude nemožná.

5.3.2018 – Po delší době hlásíme pár informací z minidepozita, obě holky se krůček po krůčku osmělují. Záměrně píšeme o obou najednou, jsou na sebe hodně hodně vázané. Selma je odvážnější než Patty, už za námi přijde ze svého apartmá pro pohlazení.Je gurmánka, takže má přesně zmapováno jaký zvuk znamená otevírání špajzu, otevření jogurtu, rachocení s nádobím, prostě ruch v kuchyni, na který stojí za to se jít kouknout. Díky tomu se nám s ní lépe navazuje bližší vztah, neb přeci jen láska prochází žaludkem. Pokud Patty vidí, že Selma vyhodnotila situaci jako v pořádku, odváží se za ní a také už zvědavě nakukuje. Což nám dělá radost. Je třeba říci, že všechno tohle probíhá pomaličku, den po dni je o chloupek lépe. Obě želvinky se velmi dobře snáší s ostatními obyvateli depozita. Do nového domova musí jít spolu.

11.6.2019 – I po době strávené u nás, zůstává Patty plašší než Selma a pořád je na ni hodně fixovaná. Pattynka je ve své podstatě rovněž mazlivá, ale s ostatními zvířecími souputníky. Lidské ruce moc nemusí, to nenásleduje ani odvážnější Selmu, kterou dokážeme už i pomazlit. V bezpečí depozita využívá plnými doušky dostatek dobré bašty a množství pelíšků k odpočinku.

22.5.2020 – V chování Patty se ani po třech letech u nás nic nezměnilo. Stále je poloplachá a šance ji pohladit je v nedohlednu. Nám to však nevadí, protože Patty je jinak milou společnicí ostatních koček v depozitu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumBó a Pa
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 11 roků a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 12017
Jméno a příjmení Částka Frekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...