Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Nuvia

Kočička Nuvia pochází z Vítova, kde se spolu s prcky (Dromy a Jolanda) usídlila ve slepé ulici vedoucí do jedné firmy. Zalíbilo se jim tam natolik, až bylo nutné je odchytit a přemístit k nám. Místo je krásné, poměrně klidné a hodní lidé tam kočky i krmili. Bohužel kočky zaměstnancům jedoucím do firmy skákaly doslova pod kola, protože si myslely, že jede krmička. Bylo jen otázkou času, kdy se někomu nepodaří včas zastavit. Nuvia je krásná, ale zatím trochu nedůvěřivá. Potřebuje čas, aby si zvykla. Vhodná do bytu.

7. 4. 2024 – Nuvia se přestěhovala do pražského depozita.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavHledají domov
Stáří kočky 2 roky a 7 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...