Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Nevím

Kočičku Nevím našla u silnice z Vyšínku do Královic jedna moc hodná paní. Nálezkyně byla tak skvělá, že kočičku doslova odlovila a odvezla na hospit k naší paní doktorce. Rentgen bohužel potvrdil zlomeniny zadních nohou a tak Nevíma putovala na kliniku, kde se na tyhle úrazy specializují. Zpočátku jí nedávali moc nadějí, protože byla silně podchlazená, podvyživená a krevní testy také nebyly v pořádku. Ale Nevíma zabojovala a už druhý den bylo jasné, že operace bude možná.

27.7.2023 – Nevíma je od dnešního večera u nás a má se k světu. Jídlo bere útokem, je opravdu hodně hladová. Ale jinak je to naprosto skvělá kočka. Hodná, mazlivá a my doufáme, že se dá dohromady a podaří se jí najít nový domov. Zatím ji ale čeká ještě rehabilitování, protože na pravou nohu se stále nepostaví. Svaly jí neposlouchají a tak nožku tahá za sebou. Levou už celkem používá.

2.8.2023 – Dnes byla Nevíma na kontrole a pan doktor byl spokojený. Za pár dní jdeme na vyndání posledních stehů. Kočička si už krásně stoupá a začíná používat i pravou nohu. Tak snad bude vše v pořádku. Jinak je to zlaté zvíře. Hodná a mazlivá, milující jídlo.

7.8.2023 – Máme po úplném vyndání stehů a milá Nevíma si už stoupá i na pravou nohu. Koncem srpna nás čeká kontrolní rentgen.

30.8.2023- Nevíma má po kontrolním rtg a vše vypadá v pořádku. Kočička už chodí i když má pravou nohu stále slabší. Pokroky jsou vidět každý den. Je zlatá.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavKočky ve frontě, Naši nemocní
Stáří kočky 7 roků a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...