Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Justice

Černou kočku Justici jsme našli v přepravce u plotu našeho depozita. Někdo ji tam odložil a odjel. Naštěstí tam zjevně nebyla moc dlouho, ale byl zrovna horký den a nechceme ani domýšlet, co by se s ní stalo, kdybychom zrovna neodjížděli pryč z domu a nevšimli si jí.
Po prohlídce na veterině paní doktorka konstatovala, že kočka je zdravá, ale nevidí ani na jedno oko. Vypadá dobře, není podvyživená a je to velký mazel. Zatím je v karanténě, takže nevíme, jak se bude snášet s dalšími kočkami, ale lidi miluje bez rozdílu a opravdu hodně ráda se mazlí.
Ačkoliv je slepá, nemá problém s pohybem a v karanténním boxu se velmi rychle zorientovala. Hned první den dokázala vyskočit i seskočit z boudičky záchodu, který mimochodem vzorně používá.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavHledají domov
Stáří kočky 5 roků a 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...