Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Nany

Kočičku Nany našla v obci Ledčice jedna hodná paní a protože u nás momentálně nebylo místo, převzal ji do péče náš hodný pan veterinář z Veltrus. Nany má poškozenou zadní část těla a nemůže chodit. Vypadá to na zlomenou pánev po sražení autem. Uvidíme co ukáže rtg. Navíc má ocumlané cecíky, takže někde v obci budou i její koťata. Nálezkyně se snaží prcky najít, tak snad se zadaří. My jen doufáme, že se Nany uzdraví bez větších následků a že se prcky podaří najít.

16.10.2019 – Koťata se najít nepodařilo, ale vypadá to, že nešlo o úplné prcky. Dva dny poté co byla Nany hospitalizována, dorazilo k jedné místní krmiččce cca 3 měsíční kotě. Vzhledem k plachosti se ho nepodařilo odchytit, ale krmička se o něj stará a na jaře se pokusíme o odchyt a kastraci.

7.11.2019 – Nany už je v naší karanténě a zdá se, že bude v pořádku. Jen je potřeba jí častěji čistit uši, protože mají tendenci se špinit. Jinak je to moc hodná kočka s nádhernýma očima. Je mazlivá, spí v posteli, asistuje při práci a moc ráda prohání hračky. V novém domově by neměla chodit ven a klidně může být jedináček.

Nany se v průběhu roku 2020 trápila s dermatitidou a se zánětem v uších. Teď už je situace poměrně stabilizovaná a nejvíce by jí pomohlo přestěhování do klidného domova.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna25.12.2020
Stáří kočky 4 roky a 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...