Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Morty

Malička Morty se narodila plaché kočce Esmé v naší karanténě spolu se sourozenci Goodie a Binky. Zatím jsou v bezpečí u mámy a ještě jsme si je ani pořádně neprohlédli. Nechceme jejich plachou mámu zbytečně stresovat.

19.8.2020 – Morty má po prvním očkování a hledá nový domov. Bohužel ještě není úplně mazlivá. Zatím se nechá pohladit jen u jídla. Hledáme pro ni domov, kde bude mít dostatek času na zvykání a věříme, že z ní vyroste krásná a mazlivá kočka.

26.9.2020 – Morty a její sestru Binky jsme převezli do pražského depozita. Obě holky v karanténě začaly dělat pokroky, tak je chceme zkusit vymazlit. Morty je opravdu hezká želvička s růžovým flíčkem na čumáčku. Přesun zvládla dobře, v novém prostředí je opatrná, ale po nocích s Binky opatrnost odhazují a hrají si s myškami a míčky. Morty se nechá pohladit i pochovat, ale i když se už nebojí a neutíká před námi, zatím to nevypadá, že by si mazlení zrovna užívala. Věříme, že to je jen otázka času :) S ostatními kočkami vychází výborně. Je to klidnější kočka a hledáme pro ni spíše klidnější domov s trpělivými majiteli, kteří ocení každý její pokrok.

30.9.2020 – Morty se dnes tak trochu nečekaně začala mazlit! Jako obvykle jsme ji zkoušeli hladit a povídat si s ní, a najednou slyšíme předení a Morty k nám natahuje hlavičku a nastavuje ji na drbání za ušima. Vypadá to, že je vše na dobré cestě! :)

6.10.2020 – Morty je stále trochu opatrná, ale když je v naší blízkosti, nastavuje záda na hlazení, a když se nám ji podaří ulovit, spokojeně se rozvaluje na klíně a přede a ducá hlavičkou.

15.10.2020 – Morty už si pro pohlazení i sama chodí, ráda se chová, vždy si nám spokojeně položí hlavu na rameno a přede. Ráda si hraje s Binky i s ostatními kočkami. Je to klidnější kotě, které vás nebude rušit při práci z domova – osobně vyzkoušeno :).


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna17.10.2020
Stáří kočky 3 roky
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...