Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Moric

Malého Morice spolu s bráškou Bampem našly dvě hodné paní v krabici u popelnic. Naštěstí jsou kluci v pořádku a vypadají, že o ně bylo postaráno.

4.11.2019 – Moric musel být včera uspán. Celou dobu byl v pořádku, řádil jako černá ruka a baštil za dva. V neděli ráno nechtěl moc jíst a do odpoledne se jeho zdravotní stav natolik zhoršil, že veterináři rozhodli o jeho uspání. Kocourek byl velmi podchlazený, apatický a dehydrovaný i přesto, že hodně pil. Nešla mu odebrat ani krev. Stejně jako doktoři, se přikláníme k tomu, že měl nějaké vrozené onemocnění. Navenek byl v pořádku, ale jeho bráška Bampo přibíral na váze podstatně víc než Moric. je nám to moc líto. Moricek byl mazlivé a hravé kotě, které tady mělo být mnohem déle.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela03.11.2019
Stáří kočky 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníNE
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...