Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Bampo

Malého Bampa spolu s jeho bráškou Moricem našly dvě hodné paní v krabici u popelnic. Naštěstí je Bampo v pořádku a je to hravé a mazlivé kotě. Vhodná pouze do bytu.

11.11.2019 – malý Bampo nás začal zlobit s jídlem a tak putoval na veterinu. Nejdříve jsme mysleli, že se jedná o reakci na očkování, ale po dvou dnech bylo jasné, že prcek není ve své kůži.

28.11.2019 – Bampo už je v pořádku a má po druhém očkování. Nevíme co mu bylo, ale důležité je, že je zase v kondici a řádí jako dřív. Váha letí vzhůru, má už 1,7 kg a jídlo bere útokem. Veterináři se domnívají, že šlo o reakci na očkování, že je možné, že byl v té době oslabený kvůli nastupující nemoci i když byl bez příznaků. Kocourek tedy dostal přípravky na zvýšení imunity a my máme radost, že je mu dobře.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna09.12.2019
Stáří kočky 3 roky a 5 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...